O nás

srp, 23 2023

Kdo jsme

Bariatrická Míšková Chirurgie je tým odborníků věnující se tématu boje s obezitou pomocí chirurgických zákroků. Naše stránky jsou vytvářeny s láskou a pečlivostí, aby poskytovaly nejaktualizovanější a nejspolehlivější informace lidem, kteří se potýkají s nadváhou nebo obezitou a uvažují o chirurgickém řešení svého problému. Věnujeme se všem aspektům bariatrické chirurgie, od počátečního rozhodnutí pacienta, přes výběr vhodného zákroku, až po dlouhodobou podporu a sledování po operaci. Zároveň se snažíme pacientům poskytnout ucelený pohled na jejich léčbu, a zajistit, aby byli řádně informováni o všech přínosech i rizicích spojených s touto metodou léčby.

Naše poslání

Naším posláním je nabídnout podporu a odborné vedení osobám, které se rozhodly zlepšit své zdraví a kvalitu života prostřednictvím bariatrické chirurgie. Důraz kládeme na podávání vyvážených a vědecky podložených informací, které jsou důležité pro informovaný souhlas s léčbou. Naše organizace rozumí komplexnosti obezity jako multidisciplinární výzvy, která vyžaduje individuální přístup k každému pacientovi. Věříme, že správným vzděláváním a motivací lze dosáhnout trvalých změn v životě pacientů a my jsme zde, abychom jim poskytovali nezbytnou podporu na každém kroku jejich cesty.

Náš tým

Náš tým se skládá z vysoce kvalifikovaných profesionálů, kteří jsou odborníky v oblasti bariatrické chirurgie a obezitologie. Spolupracujeme s nutričními terapeuty, psychoterapeuty i chirurgy, kteří mají letité zkušenosti a znalosti pro poskytnutí kompletní péče o naše pacienty. Odbornost našeho týmu je zárukou poskytnutí maximální kvality služeb a informací, a umožňuje nám dostát našemu závazku pomáhat lidem změnit svůj život k lepšímu, s respektem ke každé jedinečné osobě, s kterou pracujeme.