Jak se nastřelují vlasy?

Jak se nastřelují vlasy? srp, 23 2023

Základy nastřelování vlasů: začínáme správně

Někdy se říká, že každá dlouhá cesta začíná prvním krokem. To je i u nastřelování vlasů. Začínají se přípravou vlasů před samotnou akcí. A aby byly vaše vlasy zdravé a živé, musíte se o ně pravidelně starat. Tedy, před nastřelováním vlasů byste měli vaše vlasy vyčesat tak, aby nebyly žádné uzle nebo zamotané vlasy. Hlavně na toto pamatujte, protože to je základ

Správná volba kulmy

Není kulma jako kulma. Může se zdát, že je to jedno, ale opak je pravdou. Ke kulmě byste měla přistupovat jako ke svému oblíbenému šatům - s láskou a respektem. Vždyť ona je tím, co dělá vaše vlasy nádhernými! Já osobně mám ráda kulmy s keramickým povrchem, protože jsou šetrné k vlasům a rovnoměrně je zahřívají. A co je důležité - nevysušují je!

Nastřelování vlasů krok za krokem

A teď přichází na řadu vlastní nastřelování vlasů. Měli bychom začít odspodu a postupně se dostávat k vrchním vrstvám vlasů. Pokud máte delší vlasy jako já, je dobré si vlasy rozdělit do jednotlivých sekcí pomocí sponky. Každou pramínek byste měli namotat na kulmu od kořene až k špičce. Pomalu kulmu odvíjejte, vlasy uvolňujte a pak obdivujte výsledek své práce. No není to skvělé?

Jak na trvalou: tajemství profesionálů

O tom, jak udělat dokonalou trvalou, se toho napsalo hodně. Ale já mám pro vás jednu tajnou radu, kterou mi prozradila mé kadeřnice: Aby vydržel tvar, je třeba vlasy po kadeření nechat vychladnout. Chlazení vlasů totiž umožňuje, aby se vlasy "nastavily" do své nové formy. A to je tajemství krásných vlasů, které vydrží!

Péče po nastřelování: zdraví na prvním místě

Hlavní je, aby byly vaše vlasy zdravé. A proto je důležité, jak se o ně staráte po nastřelování. Dobrá péče o vlasy začíná jemným vyčesáváním, pokračuje hydratací a končí regenerací. Pro zachování lesku a zdraví si dopřejte masku pro vlasy nebo olej. Vyzkoušejte také spreje pro zvýšení objemu, které dodají vašim vlasům na síle a lesku. A pamatujte, že i vlasy potřebují odpovídající množství spánku.

Trik s pinetkou: pro nádherně vlnité vlasy

Jednou z mých oblíbených technik je nastřelování vlasů s využitím takzvané pinetky. Tato jednoduchá pomůcka vám umožní vytvořit krásné a přirozené vlny, aniž byste museli používat kulmu. Stačí vlasy trochu navlhčit, namotat je na pinetku a nechat vyschnout. Efekt je fantastický a co je nejlepší - je to šetrné k vašim vlasům!

Oblíbené produkty pro nastřelování vlasů

A nakonec, ale rozhodně ne v neposlední řadě, bych se chtěla podělit o některé z mých oblíbených produktů pro nastřelování vlasů. Mezi mé favority patří spreje pro tepelnou ochranu, masky pro hloubkovou regeneraci a šampony bez sulfátů. Tyto produkty nejenže pomáhají chránit vlasy před poškozením, ale také zvyšují jejich lesk a pružnost. Takže na co jste se ptali? Jak se nastřelují vlasy?! No tak vidíte, že to není tak složité, jak se zdálo na první pohled. Mějte se krásně a užívejte si svých vlasů, protože to je ten nejlepší doplněk, jaký může žena mít!